S5 - Spoilers

The Vampire Diaries: 5th Season - Spoilers #1

22. září 2013 v 18:05 | MissGilbert

  • Caroline a Elena budou mít na koleji neskutečně velký pokoj pro tři lidi s prostornou koupelnou.
  • S Caroline a Elenou bude bydlet záhadná blonďatá spolubydlící.
  • Mezi Damonem a Jeremmym nastane scéna, při které zapomeneme na to, že se ho Damon dřív pokusil zabít. Naopak si pomyslíme: "Awww".
  • V této sérii nám budou poodhaleny vedlejší účinky léku na upírství.
  • Kathrine bude stále tou drzou, nafoukanou a sebevědomou ženou, která je nyní ve zranitelné situaci. Bude se snažit použít staré triky, ale to nebude fungovat.
  • Elena úplně přijme její upírskou stránku. Stala se z ní žena, která ví co chce.
  • Díky Eleně bude Damon Salvatore konečně šťastný.

Spoilers about Stelena,Siles's thing for Katherine and more!

11. září 2013 v 17:48 | MissGilbert

Nějaká informace o Stefanovi a Eleně? Ještě se stále nevzdávám naděje!
Tím pádem je asi dobré, že moje kolegyně Robyn Ross byla tento týden na natáčení, aby se právě na toto zeptala Niny Dobrev! Říká, že Elenino spojení se Stefanem ji přivede k faktu, že něco s ním není v pořádku (jako třeba, že se topí na dně přehrady). ''Má takový divný pocit, že se něco děje. Je to tím kosmickým spojením, které máte s někým, s kým jste strávili spoustu času a nevím, jestli to někdy odejde.'' říká Dobrev. ''Ví, že miluje Damona ale na Stefanovi ji pořád záleží a chce se ujisti, že je v pořádku... a až zjistí čím si prošel, nebude to pro ni lehké.''
..
Více informací o Stefanovi a Eleně, prosím! Předchozí spoiler mě hrozně nadchnul!
Dobré zprávy pro 'team Stefan'! Paul Wesley nedávno řekl, že věří, že se Stefan nikdy přes Elenu opravdu nepřenese. ''Taková láska musí vždy existovat'' říká. Takže jak udrží tento trojúhelník 'naživu', když jsou teď Damon s Elenou šťastně zamilovaní? Na začátku série si počkejte na odhalení, které naznačí, že Elena a Stefan budou navždy spojení.
..
Moc se těším na 5. sérii Vampire Diaries. V novém promu, byl okamžik, kde to vypadá, že Stefan flirtoval s Katherine. Teď, když je Elena s Damonem, znamená to tedy, že Stefan se zajímá o Katherine?
Jestli jsi pochytil finálovou epizody 4. série, znamená to, že pro Katherine má oči Silas. Ale věř mi, když říkám, že jeho záměry s teď-lidskou-buřičkou jsou daleko od lásky.
 
 

Reklama