News

Nina Dobrev & Derek Hough - New Couple?

26. září 2013 v 20:03 | MissGilbert
Jak už víte po internetu koluje,jestli je Nina s Drekem (bratr Julianne Hough) jsou pár.Co si myslíte vy? Já si myslím,že Nina by měla být s Ianem! Případ uzavřen! :D

Nepromluvila Nina Dobrev příliš brzy ? Herečka ze seriálu Vampire Diaries již dříve pro US Weekly řekla, že do žádného nového vztahu nespěchá, ale zdá se, že tato nádherná dívka si našla nového muže dříve, než předpokládala a není to nikdo jiný než Derek Hough, starší bratr její nejlepší kamarádky Julianne!
"Nina se hodně scházela s Derekovou sestrou Julianne," řekl zdroj pro US Weekly. "Pak se do něj zamilovala."
Nina se se svým přítelem Ianem Somerhalderem po třech letech rozešla letos v květnu a bylo pořádně znát, že touží po tom, aby se soustředila na jiné věci.
"Jsem dívka na vztahy a až doteď jsem bývala v douhodobých vztazích, takže se dá říct, že se i těším na to, že budu moct nějaký čas trávit sama se sebou a že se zase sama najdu," řekla pro US Weekly na akci Cosmopolitan's Summer Bash v sobotu 10. srpna. "Zrovna objevuju nové stránky sebe samé a dospívám a potom se rozhodnu, co se mi na mužích líbí, až to uvidím."
A zdá se, že herečka ze CW se už do svho nového muže zabouchnula. V příspěvku, který zveřejnila v pondělí 23. září na twitteru, Nina zveřejnila Derekovu se srdečnou zprávou a fotkou z Emmy Awards, kde vyhrál cenu za choreografii.
"Pro ty z nás, kterých se dotklo tvoje světlo, tě sledujeme, jak rozzařuješ celý svět," napsala Nina. "Zař dál." Ten jí na to odpověděl: "Jsi ta nejlepší, zlato."
Derek se do Niny rovněž zamiloval až po uši, sdělil další zdroj pro US Weekly.
"Derek je do Niny zamilovaný," říká zdroj. "Řekl, že tohle k holce necítil už dlouhou dobu ... Všichni mu to schvalují."
Na Kari Feinstein Emmys Style Lounge ve čtvrtek 19. září si speciálně vyžádal boty "pro svoji přítelkyni" a poté "psal Nině jakou má velikost," řekl pro US Weekly očitý svědek.
Ještě před Ninou chodil Derek například s Cheryl Cole, Shannon Elizabeth nebo Lauren Conrad.

Nina Dobrev Dating with Derek Hough...?

21. září 2013 v 11:30 | MissGilbert
Letos začátkem května se rozešel oblíbený pár Nina Dobrev a Ian Somerhalder. Nina Dobrev tak využívala svojí volnosti, a celé léto cestovala po světě se svými přáteli.
A i když Nina říká že nijak nespěchá najít si nového přítele, nedávná zpráva uvádí, že její kamarádka Julianne Hough se jí snaží někoho dohazovat. Podle magazínu Star by Julianne ráda viděla se svým bratrem, "Dancing with the Stars" tanečníkem - Derekem Houghem. I když je pravda že Nina a Derek spolu tráví spoustu času, a nedávno když navštívili Lollapalooza v Chicagu, měli se prý hodně k sobě, tak jejich přátelé říkají že jsou opravdu jen přátelé.
.
Nina a Derek už se znají nějákodou dobu, v lednu spolu byli společně s Ianem na večeři.
.
Na videu z Instragamu které bylo natočeno 8. září, je jasně vidět jak se Nina a Derek drží za ruce.
Co myslíte? Myslíte že Nina opravdu randí s Derekem? Byli by jste rádi? Nebo jste stále věrní Ianovi?

Teen Choice Awards 2013 - Online links

11. srpna 2013 v 19:31 | MissGilbert

Myslím,že někteří z vás určitě chtějí sledovat TCA živě online.No ale musíte být nejspíš vzhůru o půlnoci a ve dvě hodiny ráno. :D Já ted ještě nevím jestli bych se měla koukat ve dvě hodiny ráno :D To budu ospalá! :D
A děkuji ZDROJI! :)

Přimý přenos můžete sledovat ZDE ve 2 hodiny ráno nebo ZDE , ZDE,
Od půlnoci můžete sledovat červený koberec na oficiálních stránkách TCA TADY .

Comic Con 2013 - Rozvrh

20. července 2013 v 13:26 | MissGilbert

Dnes se koná akce Comic Con.Akce se koná v San Diegu.V 14:30 (v našem čase 23:30) budou provedeny rozhovory s herci z The Vampire Diaries na MTV.Budete mít možnost sledovat v přímém přenosu ZDE!

Panel s fanoušky začne v 16:30 (1:30 v našem čase) .Bude moderovat Debra Birnbaum časopisu TV Guide.Plán bude trvat do 17:15.Zúčastní se: Nina Dobrev, Ian Somerhalder,Paul Wesley,Candice Accola a Kat Graham.Bude doprovázet Julie Plec a Caroline Dries.

Ve večerních hodinách 21:00 (našeho času v 6:00 ráno) začíná na druhé straně akce pořádané časopisem Entertainment Weekly v Hard Rock Hotel.
...
Už se nmůžu dočkat na fotky! :) a v těch jedenáct hodin večer se možná budu koukat a v 1 hodin ráno to ještě nevím :D ,ale v 6 ráno taky nevím jestli budu moct :D

Power of Youth

25. června 2013 v 20:37 | MissGilbert
Variety vybrali Jake T. Austin, Abigail Breslin, Nina Dobrev a Tyler Posey jako vítěze sedmého výročního zasedání "Power mládeže", který se bude konat 27.července v Universal Studios.

Power of Youth celebrit je ocenění mladých, kteří významně přispěly na charitu. Seznam hostů (při slavení pouze na pozvánky) bude zahrnovat pouze ty děti a rodiny, které jsou spojeny s charitativní organizace podporované kandidátů.
Jake T. Austin, hvězda seriálu "Foster" z ABC a seriálu "Wizards of Waverly Place" na Disney, představuje organizaci Ronald McDonald House.
Abigail Breslin zabývá projektu Sunshine, který pomáhá dětem žijícím s vážnými zdravotními diagnózami.
Nina Dobrev, hvězda "The Vampire Diaries" TV kanálu CW je spojeno s organizací Free the Children, jejichž práce si klade za cíl, aby se mladí lidé iniciovat změnu.
Tyler Posey, jedním z hlavních aktérů v seriálu "mládě", spolupracuje s organizacemi, které se u pacientů s leukémií nebo lymfom.

"Tato událost je neobvyklá, protože oslava se koná mezi nejvíce inspirujících příkladů mladých hvězd a ti samí lidé, jejichž životy se změnily, - říká Michael Sobrino, vydavatel Variety. - Tyto kandidáti pracují s různými organizacemi, vyvolávají změny a přitahují pozornost svých partnerů a fanoušky obleku. Power of Youth je určen k objasnění těchto mimořádných vůdci v naději, že se inspirovat pro začátečníky celebrity v jejich stopách. "


Comic Con 2013 - San Diego

23. června 2013 v 16:44 | MissGilbert

Jako každý rok se koná akce Comic Con.A rozhodně letošní rok nesmí chybět The Vampire DIaries - Cast.
Tato akce by se měla pravděpodobně konat 18. - 21.července 2013 v San Diegu.Panel pro The Vampire Diaries připadá na sobotu 20.července a co se týká herců budou tam: Nina Dobrev,Ian Somerhalder,Paul Wesley,Kat Graham,Candice Accola doprovázení producetnkami Julie Plec a Caroline Dries.Na Comic COnu nesmí chybět i tito herci:Claire Holt,Joseph Morgan,Phoebe Tonkin a Charles Michael Davis,ale budou tam prezentovat nový seriál SpinOffu k The Vampire Diaries a tím je The Originals.

Nina's confirmed to Teen Choice Awards 2013

16. června 2013 v 20:17 | MissGilbert
Jako kažždý rok se vždy koná Teen Choice Awards.Oficiální Twitter TCA nám potvrdil,že Nina se zúčastní této akce s jejími kolegy z The Vampire Diaries - Ian Somerhalder,KAt Graham,kteří jsou samozřejmě také nominováni.Předávání cen se bude konat 11.srpna v Los Angeles.
Děkuji ZDROJI!!


@TeenChoiceNews: ''Herečka a zpěvačka @KatGraham je potvrzena na #TCA2013''
''Herec @iansomerhalder je potvrzen na #TCA2013''
''Herečka @ninadobrev je potvrzena na #TCA2013''


Interview with Nina and Ian

4. června 2013 v 15:39 | MissGilbert
Sigantura: B-A-G

Mám tu pro vás jeden rozhovor...Chtěla bych poděkovat: Claire a the-vampire-diaries.org ,který tento rozhovor přeložili.
Je to rozhovor, kdy Nina a Ian spolu v New Yorku fotili shoot pro značku Penshoppe, jejíž jsou oba tváří. Ian byl jako tváří této značky zveřejněn už v roce 2012, kdy nafotil první photoshoot. Jeden z lidí, kteří byli u focení shootu se vyjádřil, že mezi Ianem a Ninou bylo vidět dost jasně, že jsou stále spolu, bavili se a drželi se i za ruce. Photoshoot byl focen pár dní před tím, než vyšly řeči o jejich rozchodu a podle toho co se říká je to pravděpodobně jenom lež.

Špatná zpráva: Před námi stáli dva upíři.
Dobrá zpráva: Ale nesnažili se nás zabít!
Jeden z nich měl žízeň, ale netoužil po naší krvi. "Můžu dostat trochu vody? Nemá tu někdo vodu?" Ptala se Nina Dobrev . A Ian Somerhalder se k ní přihnal, aby jí podal láhev s vodou. Hvězdy seriálu Vampire Diaries byli ve studiu EZ v Manhattan 's Fashion District. Photoshoot pro Penshoppe se fotil druhým dnem z celkových tří a to s fotografem Darrenem Tiesto. Ian, který v seriálu ztvárňuje Damona, není v Penshoppe rodině nováčkem. Loni přiletěl do Palawanu kvůli focení a strávil nějaký čas v Manile, aby okouzlil davy fanoušků a zástupce médií na tiskovce.
 
 

Reklama