Nina Dobrev & Derek Hough - New Couple?

26. září 2013 v 20:03 | MissGilbert |  News
Jak už víte po internetu koluje,jestli je Nina s Drekem (bratr Julianne Hough) jsou pár.Co si myslíte vy? Já si myslím,že Nina by měla být s Ianem! Případ uzavřen! :D

Nepromluvila Nina Dobrev příliš brzy ? Herečka ze seriálu Vampire Diaries již dříve pro US Weekly řekla, že do žádného nového vztahu nespěchá, ale zdá se, že tato nádherná dívka si našla nového muže dříve, než předpokládala a není to nikdo jiný než Derek Hough, starší bratr její nejlepší kamarádky Julianne!
"Nina se hodně scházela s Derekovou sestrou Julianne," řekl zdroj pro US Weekly. "Pak se do něj zamilovala."
Nina se se svým přítelem Ianem Somerhalderem po třech letech rozešla letos v květnu a bylo pořádně znát, že touží po tom, aby se soustředila na jiné věci.
"Jsem dívka na vztahy a až doteď jsem bývala v douhodobých vztazích, takže se dá říct, že se i těším na to, že budu moct nějaký čas trávit sama se sebou a že se zase sama najdu," řekla pro US Weekly na akci Cosmopolitan's Summer Bash v sobotu 10. srpna. "Zrovna objevuju nové stránky sebe samé a dospívám a potom se rozhodnu, co se mi na mužích líbí, až to uvidím."
A zdá se, že herečka ze CW se už do svho nového muže zabouchnula. V příspěvku, který zveřejnila v pondělí 23. září na twitteru, Nina zveřejnila Derekovu se srdečnou zprávou a fotkou z Emmy Awards, kde vyhrál cenu za choreografii.
"Pro ty z nás, kterých se dotklo tvoje světlo, tě sledujeme, jak rozzařuješ celý svět," napsala Nina. "Zař dál." Ten jí na to odpověděl: "Jsi ta nejlepší, zlato."
Derek se do Niny rovněž zamiloval až po uši, sdělil další zdroj pro US Weekly.
"Derek je do Niny zamilovaný," říká zdroj. "Řekl, že tohle k holce necítil už dlouhou dobu ... Všichni mu to schvalují."
Na Kari Feinstein Emmys Style Lounge ve čtvrtek 19. září si speciálně vyžádal boty "pro svoji přítelkyni" a poté "psal Nině jakou má velikost," řekl pro US Weekly očitý svědek.
Ještě před Ninou chodil Derek například s Cheryl Cole, Shannon Elizabeth nebo Lauren Conrad.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama