Interview with Nina and Ian

4. června 2013 v 15:39 | MissGilbert |  News
Sigantura: B-A-G

Mám tu pro vás jeden rozhovor...Chtěla bych poděkovat: Claire a the-vampire-diaries.org ,který tento rozhovor přeložili.
Je to rozhovor, kdy Nina a Ian spolu v New Yorku fotili shoot pro značku Penshoppe, jejíž jsou oba tváří. Ian byl jako tváří této značky zveřejněn už v roce 2012, kdy nafotil první photoshoot. Jeden z lidí, kteří byli u focení shootu se vyjádřil, že mezi Ianem a Ninou bylo vidět dost jasně, že jsou stále spolu, bavili se a drželi se i za ruce. Photoshoot byl focen pár dní před tím, než vyšly řeči o jejich rozchodu a podle toho co se říká je to pravděpodobně jenom lež.

Špatná zpráva: Před námi stáli dva upíři.
Dobrá zpráva: Ale nesnažili se nás zabít!
Jeden z nich měl žízeň, ale netoužil po naší krvi. "Můžu dostat trochu vody? Nemá tu někdo vodu?" Ptala se Nina Dobrev . A Ian Somerhalder se k ní přihnal, aby jí podal láhev s vodou. Hvězdy seriálu Vampire Diaries byli ve studiu EZ v Manhattan 's Fashion District. Photoshoot pro Penshoppe se fotil druhým dnem z celkových tří a to s fotografem Darrenem Tiesto. Ian, který v seriálu ztvárňuje Damona, není v Penshoppe rodině nováčkem. Loni přiletěl do Palawanu kvůli focení a strávil nějaký čas v Manile, aby okouzlil davy fanoušků a zástupce médií na tiskovce.


Nina je nejnovějším přírůstkem mezi podporovateli Penshoppe mezi které patří i takové celebrity jako jsou Ian, One Direction, Leighton Meester, Mario Maurer a Baifern Pimchanok a nejnověji i Joshua Bowman.
"Ninu má každý rád" říká Jeff. "Její dvojitá role ve Vampire Diaries ji udělala slavnou. Má velmi silný smysl pro styl. Buď je to vaše vysněné děvče, nebo se s ní chcete kamarádit a být jako ona. Nina je určitě ideální pro Penshoppe. A to, jak vřelá a přátelská byla během focení, jí jen dodávalo na roztomilosti."
Nina vypadala velmi nadšeně, že se mohla zapojit a pěkná černá halenka a červené kalhoty z focení jí velmi slušely: "Moc se mi tadle košile líbí. Oblečení si vlastně beru sebou domů jelikož mi ho darovali. "
Jeff dále prozradil: "Z focení vyzařovala velká energie. I Nina s Ianem byli úžasní. Chemie mezi těmito dvěma byla na místě. Byla to skvělá zkušenost a nemohu se dočkat až uvidí tuto kampaň ostatní."
Ian a Nina poskytli během focení, které se konalo začátkem tohoto měsíce (pár dní před tím, než se začaly šířit zvěsti o jejich rozchodu), i krátký rozhovor. Pokud byl mezi nimi nějaký problém, tak se neobjevil. Oba byli k sobě velmi milí a něžní a během rozhovoru se drželi za ruce.
Nino, proč si Penshoppe řekla ano?
Nina: A proč ne? Nejprve jsem viděla to oblečení, které mi poslali. Ian to dělal už loni a měl z toho velmi pozitivní zkušenosti. Je to úžasné oblečení a skvělá společnost. Není na tom nic negativního.

Vyprávěl Vám Ian o Filipínách?
Nina: Ano, ukázal mi video z jeho návštěvy, všude byly tisíce lidí a všichni byli nadšeni z našeho seriálu. Filipíny jsou překrásné a je to oblast s průzračně modrou vodou. Velmi jsem žárlila. Přála jsem si, abych tam byla také.

Uvidíme Vás někdy v blízké době ve Filipínách?
Nina: V to doufám, pokud se mi poštěstí. Opravdu se tam chci jít podívat, protože je tam úžasně. Viděla jsem všechny fotky.

Které kousky oblečení jsou Vaše oblíbené?
Nina (dívající se na košili, kterou měla na sobě): Toto je jistě jeden z mých oblíbených kousků. A taky ještě černé legíny s kůží, které jsou opravdu super. Je tu mnoho takových skvělých věcí.

Iane, které oblečení se Vám líbilo nejvíce?
Ian: Nenosím mnoho barev. Nina na mě pořád kvůli tomu křičí.
Nina: Říkám mu, aby nosil více barev.
Ian: Je to pro mě nepříjemné, když vystoupím ze své komfortní zóny a dám si na sebe světlé a šílené barvy. Ale vždy, když si takové věci obléknu, lidé se na mě dívají a skládají komplimenty. Existuje množství věcí, které jsou tak skvělé, že jsem se odvážil obléct si na sebe více barev a nestarat se o to.

Co z návštěvy Filipín, Vám nejvíce utkvělo v paměti?
Ian: Věc se má takto. Tato rodina je neuvěřitelná. Bernie a Alice se ke mně chovali jako ke svému synovi. A tým, který se jim podařilo vytvořit, je skvělý. Takže Filipíny byli opravdu kouzelná oči-otevírající zkušenost. Byl jsem v El Nido, v Palawanu, což je jedno z nejkrásnějších míst na této planetě.
Nina: Úžasné.
Ian: Ve Filipínách pracují opravdu velmi pilně, aby podpořily malé obchodní praktiky a tím pádem i dobrou vůli.
Nina: Co je dobré, protože když vyděláte hodně peněz, měli byste pomoci světu. Je to skvělá a úspěšná značka, která se vám vrátí zpět.

Jak se daří vaší nadaci?
Ian: Úžasně. Šíleně roste a zapojuje se do mnoha projektů po celém světě. Jedním z nich je výstavba nového útulku pro zvířata v Louisianě a bude to taktéž i vzdělávací tábor pro mládež.
Nina: Jednoduše směřuje stále vyš a vyš.
Ian: Přesně tak, stavba jde fenomenálně rychle a já jsem velmi vděčný Penshoppe za jejich pomoc.

Existuje něco, co jste chtěli ve Filipínách udělat, ale neměli jste na to příležitost?
Ian: Ano, strávit tam více času. Když navštívím Palawan příště, chci se jít podívat i do Cebu. Ale velmi chci strávit nějaký čas v El Nido. Palawan je prostě.. opravdu bych velmi rád chtěl prozkoumat jeho vody a setkat se s dalšími lidmi.

Proč podle vás, lidé tak milují Vampire Diaries?
Nina: Protože tam hraje Ian a je pěkný. - smích -
Ian: Protože tam hraje Nina, která je krásná. - smích - Myslím si, že to oslovuje diváky. Celá ta věc s upíry je opravdu velká. Na těchto postavách je něco velmi zajímavého. Je to o vztazích. Mám pocit, že jsou velmi dobře promyšlené.
Nina: Je to skvěle napsaný a zahraný seriál a i vizuálně působí velmi dobře. Celkově je to skvělý seriál a jsme na to velmi hrdí. Jsme rádi, že ho lidé mají rádi tak moc jako my.

Co si myslíte o spin-offu The Originals?
Nina: Ještě jsem ho neviděla.
Ian: Ještě jsem ho neviděl, ale zbožňujeme ho, protože díky němu jsme měli týden volno. - smích -
Nina: Ale slyšeli jsme, že byl úspěšný a dostal od The CW šanci, takže jsme šťastní i za ně. Ale jsme smutní z toho, že tyto postavy odcházejí z našeho seriálu. Naštěstí budou natáčet také v Atlantě, takže všichni naši přátelé budou ve stejném městě jako my.

Nedávno jste ukončili natáčení 4. série. Jak jste to oslavili?
Ian: Zatím jsem neslavil. - otočí se k Nině - Ty jsi byla nějaký čas v Miami, aby sis dopřála trochu pláže.
Nina: Ano, byla jsem tam s mými kamarádkami a šli jsme na pláž.

Co mohou fanoušci očekávat od 5. série?
Ian: Nemáme tušení. Opravdu nic nevíme. Neřeknou nám to, protože vědí, že vám to vyzradíme.

Pokud by to bylo na Vás, s kým by měla Elena skončit - Damon nebo Stefan?
Nina: S nikým.
Ian: Měla by utéct.
Nina: Měla by odejít někde do Evropy a seznámit se s nějakým Francouzem. Nebo by mohla navštívit Filipíny.

Palawan?
Nina: Žít na pláži. - smích -

Oba v seriálu ztvárňujete komplexní postavy. Co se vám líbí hrát více - dobro nebo zlo?
Nina: Je to zábavné, že mohu hrát obojí. Když mě přestane bavit jedna, můžu hrát druhou.

Jak Vám sláva změnila život?
Ian: My jsme slavní?
Nina: Cože? Něco změnila a něco ne. V mnoha ohledech se stále chovám stejně.
Ian: Ano, já také.
Nina: Neposlouchejte ho, lže. Úplně se změnil. - smích - Jen máme méně soukromí.

Chtěl jsem se na to zeptat. Stále vás pronásledují nějací lidé. Dá se na to vůbec zvyknout? A jak se s tím vyrovnáváte?
Ian: Skvělé je na tom to, že lidé jsou velmi nadšeni z našeho seriálu. Je to neuvěřitelná zkušenost, že vám lidé dávají tolik energie. Jsou jednoduše nadšeni. Napojí se na vás, ať hrajete jakoukoliv postavu a to je vždy velmi pozitivní. Je to zajímavé.

Jste velmi aktivní na sociálních sítích - Twitter, Instagram.. Děláte to záměrně, abyste byli spojeni s fanoušky?
Nina: Ano, určitě. Je to nová platforma, nový způsob života, který před sedmi lety neexistoval. Kompletně to změnilo svět, naše životy, náš přístup a schopnost komunikovat s lidmi a konat dobro. Je to úžasné.

Pracujete dlouhé hodiny. Jak se bavíte?
Nina: Spím.
Ian: Spím.
Nina: Dívám se na filmy.
Ian: Dívám se na filmy, spím.
Nina: Zajdu si na večeři.

Co ještě rádi děláte?
Nina: Jógu.
Ian: Oh, ano. Kéž bych si teď mohl zacvičit jógu.
Nina: Spánek. Miluji spánek. Ian to zná.
Ian: Jo.

Máte dostatek spánku?
Nina: To je ten problém. Nemám ho dostatek a velmi mě to znepokojuje. Někdy bych namísto večeře raději spala.

Máte své vysněné role?
Ian: Upřímně řečeno, vysněná role je účinkování ve velkofilmu s velkými režiséry. Všechno to záleží na nich.
Nina: Souhlasím.
Ian: Už jen to, že můžete vyjádřit svůj obdiv slavným hercům a režisérům je na tom to úžasné. Nestává se to velmi často, takže moje vysněná role by byla taková.
Nina: Stejné to je i u mě.

Jakou nejbláznivější věc udělal fanoušek, aby si získal vaši pozornost?
Ian: Byli jsme poprvé na Comic-Conu a byla tam jedna dvoumetrová žena převlečená za Wonder Women, která mě chytila ​​za krk a přitlačila ke zdi, aby mi nadšeně řekla jak moc miluje seriál.. Nakonec mě pustila, když si uvědomila, že moje ochranka se ji už chystala vyhodit. V jednom okamžiku jsem si pomyslel - předstírající dušení- : "A je po mně."
Nina: Mě oslovila jedna dívka po cvičení hot jógy. Ležela v Shavasane (poloha) a já jsem rychle po špičkách utekla z místnosti. Popadla svou podložku, proběhla přes celou místnost a chytila ​​mě: "Jsi Elena?" A já jsem řekla, že ano. "Můžu se s vámi vyfotit?" "Ne." Byla jsem velmi zpocená, doslova ze mě kapal pot. Byla to přece jen hot jóga. Tak jsem jí řekla: "Nechci, aby někdo viděl takovou fotku, takže nemůžu.. Vyhledej mě jindy, když se nebudu takhle potit v mém jóga oblečení. Velmi ráda se s tebou vyfotím."

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 dejchi. | claireholt dejchi. | claireholt | Web | 4. června 2013 v 19:52 | Reagovat

ďakujem:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama